В наявності
SPC Arbiton Amaron wood design CA 148 Дуб Грантс
1610грн/м2 грн/м24444,00 ₴
| Характеристики | |
| Країна | Польша |
| Клас | 33 |
| Толвщина (мм) | 5мм |
| Довжина (мм) | 1511мм |
| Ширина (мм) | 229мм |
| Замок | Click: 5G Valinge |
| Площа упаковки (м2) | 2.076 |
| Гарантія (років) | 20 |
| Фаска | 4V |
| Вологостійкість | так |
| Виробник | Arbiton |
| Укладання на теплу підлогу | так |
Description
Колекція Amaron wood designE випускає функціональне та міцне покриття з хвойних порід дерев. Клас екологічності Е1 гарантує безпеку для дорослих та дітей у використанні.
SPC Arbiton Amaron wood design підійде для просторих приміщень. Простий універсальний малюнок поверхні дозволяє вписувати ламінат у дизайн будь-якого приміщення. Структура чудово доповнює лофт, скандинавський та вінтажний інтер’єр. Чотирьохстороння фаска візуально подовжить кімнату, збільшує її просторове сприйняття.
Additional information
| Країна | |
|---|---|
| Умови постачання | |
| Бренд | |
| Волога | |
| Колір | |
| Price123 | |
| Товщина | |
| Класс | |
| Колекція |





