В наявності
FLEXIBLE VINYL Alsapan CLASSIC S PRESTIGE 2.0 V42 Smoked oak
2076грн/м2 грн/м24422,00 ₴
| Характеристики | |
| Країна | Франція |
| Клас | 33 |
| Толвщина (мм) | 4мм |
| Довжина (мм) | 1220мм |
| Ширина (мм) | 220мм |
| Замок | ANGLE/ ANGLE |
| Площа упаковки (м2) | 2.130 |
| Гарантія (років) | 25 |
| Фаска | micro V G |
| Вологостійкість | так |
| Виробник | Alsapan |
| Укладання на теплу підлогу | так |
Description
Колекція CLASSIC S PRESTIGE 2.0 випускає функціональне та міцне покриття з хвойних порід дерев. Клас екологічності Е1 гарантує безпеку для дорослих та дітей у використанні.
RIGID VINYL Alsapan CLASSIC S PRESTIGE 2.0 підійде для просторих приміщень. Простий універсальний малюнок поверхні дозволяє вписувати ламінат у дизайн будь-якого приміщення. Структура чудово доповнює лофт, скандинавський та вінтажний інтер’єр. Чотирьохстороння фаска візуально подовжить кімнату, збільшує її просторове сприйняття.
Additional information
| Колекція | |
|---|---|
| Країна | |
| Умови постачання | |
| Бренд | |
| Волога | |
| Товщина | |
| Колір | |
| Price123 |



