Немає в наявності
Терасна дошка Porch Intense Silver 3D
1305грн/шт грн/шт1305,00 ₴
| Характеристики | |
| Країна | Китай |
| Гарантія (років) | 25 |
| Толвщина (мм) | 24мм |
| Довжина (мм) | 3000/4000мм |
| Ширина (мм) | 150мм |
| Замок | Кліпса |
| Площа упаковки (шт) | 1.00 |
| Фаска | так |
| Вологостійкість | так |
| Виробник | Porch |
| Укладання на теплу підлогу | ні |
Available on backorder
Description
Колекція Porch Intense випускає функціональне та міцне покриття з хвойних порід дерев. Клас екологічності Е1 гарантує безпеку для дорослих та дітей у використанні.
Терасна дошка Porch Intense підійде для просторих приміщень. Простий універсальний малюнок поверхні дозволяє вписувати ламінат у дизайн будь-якого приміщення. Структура чудово доповнює лофт, скандинавський та вінтажний інтер’єр. Чотирьохстороння фаска візуально подовжить кімнату, збільшує її просторове сприйняття.
Additional information
| Колекція | |
|---|---|
| Країна | |
| Умови постачання | |
| Бренд | |
| Волога | |
| Товщина | |
| Колір | |
| Price123 |






