В наявності
Паркетна дошка Rezult Peak 1184 Дуб Кабру / Oak Trivor
1644 грн/м2 грн/м22715,00 ₴
| Характеристики | |
| Країна | Україна |
| Клас | |
| Толвщина (мм) | 12,20 мм |
| Довжина (мм) | 1180мм |
| Ширина (мм) | 200мм |
| Замок | UNIFIT Х |
| Площа упаковки (м2) | 1.652 |
| Гарантія (років) | 20 |
| Фаска | 4V |
| Вологостійкість | так |
| Виробник | Rezult |
| Укладання на теплу підлогу | так |
Description
Колекція Rezult Rezult Peak випускає функціональне та міцне покриття з хвойних порід дерев. Клас екологічності Е1 гарантує безпеку для дорослих та дітей у використанні.
Паркетна дошка Rezult Rezult Peak підійде для просторих приміщень. Простий універсальний малюнок поверхні дозволяє вписувати ламінат у дизайн будь-якого приміщення. Структура чудово доповнює лофт, скандинавський та вінтажний інтер’єр. Чотирьохстороння фаска візуально подовжить кімнату, збільшує її просторове сприйняття.
Additional information
| Колекція | |
|---|---|
| Країна | |
| Умови постачання | |
| Бренд | |
| Волога | |
| Товщина | |
| Колір | |
| Price123 |









