В наявності
Вхідні двері Міністерство дверей 3-х контурні П-3К-187 Антрацит/Білий мат + Алюкобонд
17147грн17147,00 ₴
| Характеристики | |
| Країна | Україна |
| Завіси | 3 |
| Толвщина (мм) | 85 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Ширина (мм) | 860/960мм |
| Кількість контурів ущільнення | 3 |
| Наповнювач | Мінеральна вата |
| Товщина металу | 1,5 мм |
| Товщина МДФ ззовні | 12мм |
| Товщина МДФ всередені | 12мм |
| Гарантія | 3 роки |
Description
Міністерство дверей – це один із трендів в дизайні сучасних вхідних дверей.
Переваги дверей “Міністерство дверей” наступні:
універсальність – є моделі як в сучасному дизайніі;
довговічність – поверхня дверей покрита плавкою італійського виробництва, які менше схильна до механічного пошкодження (більш стійкий до подряпин і ударів, не тріскається і не залишає білих відмітин). Це дозволяє збільшити термін служби і зберегти зовнішній вигляд виробу;
Що відрізняє ці двері від інших аналогів – це ціна, в рамках якої ми змогли зібрати всі зазначені параметри.
Ви отримуєте високоякісний виріб за дуже доступну вартість.
Additional information
| Країна | |
|---|---|
| Умови постачання | |
| Бренд | |
| Price123 | |
| Колір |






